Elamuslood

teater, muusika, kunst, kirjandus, film, fotograafia, tants

Biffy Clyro ja muud 27. okt. 2010

Filed under: ajas ja ruumis — viinamarjad @ 16:13
Tags: ,

Hommikul näitas WordPressi statistika huvitavaid näite:Ise olen just mõelnud, et peaks rohkem kirjutama ja muljetama ja head-paremat jagama. WordPress arvas hommikul teisiti. Olen küllalt aktiivne olnud.

*

Eilne Biffy Clyro kontsert oli selle aasta vaieldamatu parim! Kui mitte üldse üks parimaid, kus käinud olen. Rahvas oli meeletu ja elati kaasa mitme eest.

Pidasin kuskil tund aega lava ees rahvaga võideldes ja samal ajal nendega koos rokkides vastu enne kui otsustasin, et õhku võiks rohkem olla ja küünarnukiga enam mööda pead saada ei taha. Samas see emotsioon ja energia, mis lavalt tuli oli väärt seda pingutust mida nõudis lava ees püsimine, rokkimine, kaasa laulmine. Kõik lemmikud kõlasid ära ja olin rahul, et peale uue albumi materjali ka vanemaid palasid mängiti.

Soojendusesineja Airship oli minu jaoks kuni eilseni täiesti tundmatu nimi. Võib-olla oligi nii parem, sest sain neid kuulda laivis ja veenduda, et poistel on veel tulevik muusikamaailmas ees. Ja milline hea kogemus on olla soojendaja sellisele bändile nagu seda on Biffy Clyro? Avab kindlasti palju uksi.

Biffy Clyro ise on meeletult hea laivis ja lindil ja igal pool. Uskumatud vennad.

Advertisements
 

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s