Elamuslood

teater, muusika, kunst, kirjandus, film, fotograafia, tants

Viimane esimene september – isiklik #12 1. sept. 2010

Filed under: ajas ja ruumis — viinamarjad @ 16:26
Tags: , , , ,

Täna algas minu viimane aasta gümnaasiumis. Abituriendina. 12a. klassi õpilasena Tallinna 32. Keskkoolis. Kuidagi.. naljakas tunne on sees seoses sellega.

Hea oli näha inimesi, keda kolme kuu vältel kordagi polnud. Hea oli näha oma kallist klassijuhatajat ja talle lill käes ilusat õppeaastat soovida. Hea oli jälle Mariliisiga koridori istuda ja jutustada. Kurb oli näha Ants Rebase kõne, sest kogu moraali lugemise aja mõtlesin, et see oleks kui viimane sõnade peale lugemine, enne kui ta teise kooli tööle läheb. Miks nüüd? Võiks ju veel aastakese oodata. Kaotame oma koolist imelise õigusteaduste õpetaja ja õppealajuhataja. See-eest on meil uus direktor. Natuke ootasime, et ta oma kõne asemel laulaks, aga ta püüdis õpilaste tähelepanu hoopis sellega, et pidas oma kõne kiirelt ja soravalt muusika taustal. Uued lähenemised on alati oodatud ja seekord mõjus see väga värskendavalt. Kuid SIISKI ei jäänud ka laul ära. Meie kooli tüdrukute ansambel ja direktor esitasid koos loo Tere (vist oli selline nimi?) ja kogu kooslus pälvis kõva aplausi.

Kardan sügisese rutiini pealetulekut. Mind ootavad ees kool, töö ja trennid + veel sada muud asja nagu alati. Tahaks varsti Raunole Tartusse külla jõuda ja Tallinnas omade armsate inimestega aega veeta. Tuleb leida see aeg. Alati on võimalusi.

Õhtul ootab mind ees Dub FXi kontsert Rock Cafes, aga hetkel on hoopis sellise muusika laine peal (vahelduseks kaks nädalat kestnud EHHile):

I live my life the way I want

I got nothing to hide, nothing at all

Life is not a fairytale

They should know that

Life is real

Advertisements
 

One Response to “Viimane esimene september – isiklik #12”

  1. Rauno. Says:

    Ootan sind..


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s