Elamuslood

teater, muusika, kunst, kirjandus, film, fotograafia, tants

Isiklik #8 24. mai 2010

Filed under: ajas ja ruumis — viinamarjad @ 21:28
Tags: , , , ,

Kui “Sügisballi” täielikult läbi olen lugenud panen siia kindlasti oma lemmik kohad kirja. Nad on mul raamatus kenasti üles märgitud. Üldiselt on raamat läbi ja lõhki üks armastusväärne teos. Inimesed kulgemas oma elurütmis ja rutiinis. Igaühel mingid sarnases joones jooksvad mõtted, mis neid igapäevaselt painavad.

“Mässajate” etendus jäi ära ja leidsin järsult õhtus paar lisatundi aega. Kahju oli etenduse pärast, aga aeg tuli kasuks. Ideaalne ilm kodus olemiseks ja õppimine tuli üllatavalt hästi välja. Eelviimane nädal ja õpimaraton. Tegelikult see väga hea ei ole, aga seda parem on suvevaheajale minna ja koolile So long lehvitada. Kuni viimase keskkoolisügiseni.

Sofi leiab homme oma mälupulgalt lisaks filmile väikse sürpriisi, mille ma ilmtingimata sinna lisada tahtsin.

Eile käis Piia külas. Õhtul ülemeelikus tujus käisin Karinile täielikku ajuvabadust ajamas. Regulaarselt. Nii tunnis paar korda (kui mitte rohkem).

Mõtted jooksevad siia-sinna ja seisma jääda ei taha. Olen hakanud elama mõtte järgi, et ei hangi endale asju, mida tahan, vaid mida vajan. Selle mõttega viisin laupäevaselt täikalt alles jäänud asjad Humana kogumiskasti. Ehk keegi saab selle läbi rõõmu tunda. Siis oleks minu püüe täidetud.

Bettiga arutasime maailmaparandamist ja lõpuks läks teema väga laiaks kätte: lastekodulapsed, annetused kõik-kõik.. Mul on jälle See vool peal, mis aina enam selliseid mõtteid pähe tekitab. Nad idanevad seal kogu aeg, aga aegajalt tulevad suurte hoogudena välja.

Öösel poole kolme ajal teki all ei suutnud magama jääda enne, kui mõtlesin välja ja kinnitasin üle oma mõtte allika. Andersoni luuletuse lõpuread painasid mind:

Kõik inimesed magavad, kuid keegi ei tea, miks. Keegi

ei tea isegi seda, miks me oleme ärkvel.

Advertisements
 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s