Elamuslood

teater, muusika, kunst, kirjandus, film, fotograafia, tants

Vanaeit 11. mai 2010

“Vanaeit” on etendus, mis loob ainulaadse mänguruumi ühekorraga tantsuteatrile, multifilmile, koomiksile, Daniil Harmsile ja reaalajas valmivale filmile.

Võrdsetes rollides astuvad üles mitu kaamerat, tantsija ja tema  kujutise interaktiivne dialoog, impro, mittelineaarne animatsioon ja real-time pilditöötlustehnikad.


“…minu seisukohast on „Vanaeit“ meediateatri

kvintessents.” (Konstantin Bohorov)

Nüüd ja jälle: Kineetiline Teater materialiseerub virtuaalsaalides ja kübersalongides. Hämmastav, kui jultunult Vene kaasaegse tantsu avangard ületab taas kord moodsa meediateatri tolli- ja piiripunkti. Passi esitamata ja kotid salakaupa täis.

Mitte mingil juhul päevaplaanist vaikimisi kustutada!

(Von Krahli kodulehelt)

*

Pepeljajev tõestas taas mulle, et kuulub mu lemmikute hulka. Kahju, et teda ennast tantsimas vaid nii vähe sai näha. Üldiselt oli etendus täis head tantsu ja vene huumorit. Samuti sai tunda kurba meelt selle üle, et see vähenegi tekst, mida kasutati oli vene keeles ja ma seda väga hästi kinni ei püüdnud. Tants ise aga tegi selle tasa. Kolm humoorikat tegelast ja üks dramaatiline. Ja Pepeljajev arvuti taga siis nagu eelpool mainitud real-time pilditöötlustehnikat tegemas.

Olga Tsvetkova oli etenduse täht minu jaoks. Tema liikumine jäi kuidagi eriti silma. Etendas toda dramaatilisemat poolt tükis. Kaunid liikumised ja kuidagi ilus nukrus nendes.

Nutikad lahendused ja nende üdini hea välja mängimine. Meeldis.

Advertisements
 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s